November,
2020
24 November 2020
Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
26 27 28 29 30 31 1 Sunday, 1 November 2020
2 Monday, 2 November 2020 3 Tuesday, 3 November 2020 4 Wednesday, 4 November 2020 5 Thursday, 5 November 2020 6 Friday, 6 November 2020 7 Saturday, 7 November 2020 8 Sunday, 8 November 2020
9 Monday, 9 November 2020 10 Tuesday, 10 November 2020 11 Wednesday, 11 November 2020 12 Thursday, 12 November 2020 13 Friday, 13 November 2020 14 Saturday, 14 November 2020 15 Sunday, 15 November 2020
16 Monday, 16 November 2020 17 Tuesday, 17 November 2020 18 Wednesday, 18 November 2020 19 Thursday, 19 November 2020 20 Friday, 20 November 2020 21 Saturday, 21 November 2020 22 Sunday, 22 November 2020
23 Monday, 23 November 2020 24 Tuesday, 24 November 2020 25 Wednesday, 25 November 2020 26 Thursday, 26 November 2020 27 Friday, 27 November 2020 28 Saturday, 28 November 2020 29 Sunday, 29 November 2020
30 Monday, 30 November 2020 1 2 3 4 5 6

Training

woensdag 25 november 2020
18:00 19:00
Jeugdtraining beginners
woensdag 25 november 2020
19:00 20:00
Jeugdtraining gevorderden
woensdag 25 november 2020
20:00 21:30
Volwassenen training
zaterdag 28 november 2020
12:00 13:00
Jeugdtraining beginners
zaterdag 28 november 2020
13:00 14:00
Jeugdtraining gevorderden
zaterdag 28 november 2020
14:00 15:30
Volwassenen training
woensdag 02 december 2020
18:00 19:00
Jeugdtraining beginners
woensdag 02 december 2020
19:00 20:00
Jeugdtraining gevorderden
woensdag 02 december 2020
20:00 21:30
Volwassenen training
zaterdag 05 december 2020
12:00 13:00
Jeugdtraining beginners

Hojo Undo

zondag 13 december 2020
10:00 11:30
Hojo undo
zondag 10 januari 2021
10:00 11:30
Hojo undo
zondag 14 februari 2021
10:00 11:30
Hojo undo
zondag 14 maart 2021
10:00 11:30
Hojo undo
zondag 11 april 2021
10:00 11:30
Hojo undo
zondag 09 mei 2021
10:00 11:30
Hojo undo
zondag 13 juni 2021
10:00 11:30
Hojo undo

Wedstrijd training

Geen evenementen

Wedstrijden

Geen evenementen

Examen

Geen evenementen

Stages

Geen evenementen

Cursussen

Geen evenementen

Evenementen

Geen evenementen

OGKK LINKS

NUTTIGE LINKS

VERTALEN

nlenfrde

 

 

Photo copyright retained by photo owners, all other content © Goju-Ryu Hasselt 2020